KUMA DKO Academie Beeldende Kunst in Maldegem - Aalter - Beernem
pano-kinderen.jpg

1ste & 2de Graad Maldegem

Kunstwerk Lagere graad

Kinderen van 6 tem 12 jaar - 2 u. per week
Mevr. Courtmanslaan 82, 9990 Maldegem

AANDACHT AANDACHT!!


Dit academiejaar wordt er gewerkt aan een spellenparcours door de kinderen zelf ontworpen en kleurrijk aangemaakt. We starten dus met dolle pret en allerhande uitdagingen. 
Tijdens de juni expositie 2019 gaan we samen met familie en vriendjes alle gemaakte spelen uitproberen in en rond de hoofdschool.

Dit en zoveel meer leuke opdrachtjes van tekenen, schilderen en knutselen wachten op jou in de academie!

SCHRIJF IN VOOR DE KUMA EN DOE MEE!!

Lesmomenten:
Maandag-woensdag-donderdag-zaterdag

Maandag

 Klasgroep MALMA1

                  Lesmoment: van 16.00 u. tot 17.40 u.

Leeftijd: 9-10-11 jaar
Leerkracht: Nadia Nuyt

Er wordt een rang voorzien van Basisschool De Ark 2 om 15.45u aan de poort in de ZwarteZusterslaan 1.

Woensdag

Klasgroep MALWO1     

Lesmoment: van 13.30 u. tot 15.10 u.

Leeftijd: 8-9 jaar

Leerkracht: Sigrid Olsen

Klasgroep MALWO2   

Lesmoment: van 15.20 u. tot 17.00 u.

Leeftijd: 9 - 10 - 11 jaar

Leerkracht: Sigrid Olsen

Klasgroep MALWO3   

Lesmoment: van 15.30 u. tot 17.10 u.

Leeftijd: 6 -7  jaar

Leerkracht: Greet Masselus

Donderdag

Klasgroep MALDO1  VOLZET!!

Lesmoment: van 16.00 u. tot 17.40 u.

Leeftijd: 6-7-8 jaar

Leerkracht: Nadia Nuyt

Er wordt een rang voorzien van Basisschool De Ark 2
om 15.45u aan de poort in de ZwarteZusterslaan 1.

Zaterdag

Klasgroep MALZA1   

Lesmoment: van 09.00 u. tot 10.40 u.

Leeftijd: 9 - 10 - 11 jaar

Leerkracht: Greet Masselus

Klasgroep MALZA2     

Lesmoment: van 10.50 u. tot 12.30 u.

Leeftijd: 6-7-8 jaar

Leerkracht: Greet Masselus

Klasgroep MALZA3

Lesmoment: van 13.30 u. tot 15.10 u.

Leeftijd: 6-7-8 jaar

Leerkracht: Lot Balbaert

Klasgroep MALZA4    

Lesmoment: van 15.20 u. tot 17.00 u.

                 Leeftijd: 9-10-11 jaar

Leerkracht: Lot Balbaert

 

 

 

 

Fotoalbums